webmiss

Jsem zpět !!!

16. února 2010 v 20:01 | anya
Ahojky, takže jsem zpět byla jsem docela dlouho pryč teda pro mě dlouho a ted jdu přidat pár článků a oběhnout sb jo a čekejte nábor nových sb a dělení na elite atd...však to znáte

new design

11. ledna 2010 v 18:10 | anya
ahojky, takže je tu konečně nový lay.Ještě musím dodělat menu a ikonky atd...pak to bude všechno konečně hotové.Budete to trošku déle trvat, protože tu nemám žadný program na vytváření grafiky tak si jej musím znovu stáhnout (mám new pc).Taky se mi teď dostáhnul seriál dollhouse(můžete vidět každý pátek ve 21.35. na prima cool) s herečkou elizou dushku kterou mám moc ráda-je to skoro poslední díl celého seriálu.Ještě 2 díly a je povšem :-(.Takže si du stáhnout titulky a jdu koukat :-) pak až dokoukám tak to dodělám.Zatím se mějte a snad se vám nový lay líbí :-)

tak co pod stromečkem?

25. prosince 2009 v 20:33 | anya
ahojky
Včéra, jak asi všichni víte, byl štědrý večer.Chtěla bych se vás zeptat jak jste dopadli.Jestli jste dostali vše co jste chtěli nebo jestli jste dostali jenom punčochy a svvetr od babičky.Já dostala vše co jsem chtěla,kromě hry the sims 3,ale co.Byli to hodně drahé dárky a na tu hru si stejně ušetřím a koupím si ji.Přála jsem si notebook a ten jsem dostala,přála jsem si čepičku a tu mám taky :-) takže jsem velice spokojená :-) a co vy? jak jste dopadli? spolkl zvás někdo kost od kapra? či podpálil vánoční stromek? budu moc ráda když se pochlubíte.

omluva:
omlouvám se všem svím affs že jsem je neoběhla.Všem moc děkuji za ty krásné komentáře co jste mi napsali, a za ty básničky.Později vás všechny oběhnu a zítra udělám nějaký diplomek pro návštěvníky tohoto blogu a affs.TAKŽE VŠEM MOC DĚKUJI A JEŠTĚ JEDNOU SE VÁM OMLOUVÁM.

omluva

26. října 2009 v 19:18 | anya
http://images2.fanpop.com/images/photos/3100000/icons-new-moon-3146094-100-100.jpg Ahoj,moc se omlovám že jsem tu nebyla. Vůbec nemám čas a na nějaké blogování jsem úplně zapoměla takže se moc omlouvám.Půjdu přidát pár článku ale nějak hodně článk nečekejte.
takže zatím ahoj :-)

jsem z5 ale tím se nic nemění

16. října 2009 v 18:44 | anya
previewtwilightfanmix2ue5.jpg jsem z5 ale tím se opravdu moc nemění. Zaracha pořát mám ,ale rodiče tet odjeli tak jsem se ujala příležitostni sem napsat .Budu sem chodit jenom pokud nebudou doma takže ttet jd něco přidat...

mno jako bych to neříkala...

15. září 2009 v 20:06 | anya
ahoj mno jako bych to neříkala. twilight mi chybělo a tak jsem z5 děkuju sb že ste si mě nevymazali z sb :-)

pojedu pryč-ps: prosím tohle si přečtě te všichni hlavně sb

19. července 2009 v 10:30 | anya
ahojky.Dnes 19.7. je to přesně 13 dní do odjezdu.
Kam to vlastně jedu?
Jedu do Kralovic na tábor a moc se tam těším
přijedu 15.8. a dám se nějaké ty fotečky protože mám v plánu ukrást tátovi fotoaparát.
co to vlastně znaména?
přednastavím pár článků ale to neznamená že tu jsem
pak vám sem dám pár fotek atd...mno to je asi vše
 
 

Reklama