news

Love at firt bite : the twilight cookbook

6. března 2010 v 15:07 | anya
http://images2.fanpop.com/images/forum/40000/40950_1251642133670_full.jpg
Neoficiální Twilight kuchařka byla nedávno vydána. Jmenuje se "Love At First Bite: The Twilight Cookbook". V překladu "Láska na první kousnutí: Twilight kuchařka". Můžete ji koupit na stránkách Amazon za $10. Jestli se nemýlím, v přepočtu něco kolem 200 Kč.

Teď už víte, co si počít, kdyby vám náhodou vyšlo nějaké to rande s upírem. Budete vědět, co uvařit (ano, vím, že upíři správně nic nejedí).
Najdete zde recepty na legendární Domácí smažené ryby Harryho Clearwatera, Bellin královský punč nebo Červený křehký dort a spoustu dalších...

zdroj článku: www.lionandlamblove.org

tajemství New moon

21. prosince 2009 v 20:38 | anya
1. Ukrytí Vlkolaci

Náznak vlkodlaků najdete ve filmu i misce, v níž Carlisle pálí věci z první pomoci, na níž je Bellina krev - na spodku je vyrytý vlkodlak; dále je i na Jacobovy tričku, když se poprvé setká s Bellou na školním parkovišti a vlkodlak se rovněž nachází i na dárku od Jacoba (chytač zlých snů), který jí daruje.
2. Upírské hudba ve výtahu

Když Edward, Bella a Alice nastoupí do výtahu na cestě k Volturiům, hudba, která hraje ve výtahu je od Strausse - Die Fledermaus (Známá také pod názvem The Bat).

3. Emocionální výstroj

Když Bella hledá palouček, na níž ona a Edward společně ležely, má u sebe zlatý kompas, který je připnutý na batoh - je to součást mého výstroje!

4. Rychlý nápadník

Když Edward vystoupí z Bellino auta, přičemž se hádají, udělali jsme malý trik. Chtěli jsme ukázat, jak neuvěřitelně rychle se Edward pohybuje, takže Roba jsme postavili hned vedle kamery ale mimo dohled a použili jsme také jeho dabléra, který byl oblečen stejně jako Rob, který seděl na místě řidiče. Když Edward vystoupí, je to jeho dablér, a pak Rob vystoupí rovnou před kameru, takže to vypadá, jakoby se tam dostal mnohem rychleji, než je lidsky možné.

5. Zjistěte si

A nakonec: Pokud chcete vědět, co řekne Jacob těsně předtím, než políbí Bellu, zeptejte se nějakého Quileutea! Adresa kmenového výboru je quileutenation.org. Mohu Vám prozradit jen tolik, že řekne "Kwop kilawtley".

czech poster-new moon

27. září 2009 v 18:33 | anya
free image host

možná budoucí leah

2. července 2009 v 12:09 | anya

mě docela pasuje na postavu leah co vám?
 
 

Reklama